Crisis and Security Management: Governance of Crisis

Niveau
Graad
Vorm
Sector
In the track Governance of Crisis, of the MSc Crisis and Security Management programme, you will be familiarized with the main body of knowledge on strategic crisis management.
Crises such as hurricanes, floods, system blackouts and terrorist attacks are considered serious threats to the basic structures or the fundamental values and norms of a society. In the track Governance of Crisis, you will be familiarized with the main body of knowledge on strategic crisis management. You will learn to recognize the political, organizational and societal interests at stake in the strategic management of crises.

Hoe wordt deze opleiding beoordeeld?

Hoe tevreden waren studenten in 2026 over aspecten van deze opleiding?

Deze opleiding
Crisis and Security Management: Governance of Crisis
Landelijke gemiddelde Verschil
Het gemiddelde tevredenheidsoordeel (schaal van 1-10) van studenten over de sfeer op de opleiding.
Sfeer
7.3 7.3 0
Het gemiddelde tevredenheidsoordeel (schaal van 1-10) van studenten over de inhoud van de opleiding, denk bijv. aan het niveau van je opleiding, de aansluiting op je vooropleiding en de kwaliteit van het studiemateriaal.
Inhoud
6.8 6.8 0
Het gemiddelde tevredenheidsoordeel (schaal van 1-10) van studenten over het opdoen van onderzoekend vermogen binnen de opleiding, denk bijv. aan analytisch denken, het doen van praktijkgericht onderzoek en het schriftelijk rapporteren over praktijkgericht onderzoek.
Aansluiting beroepspraktijk
6 6 0
Deze opleiding
Crisis and Security Management: Governance of Crisis
Landelijke gemiddelde Verschil
Het gemiddelde tevredenheidsoordeel (schaal van 1-10) van studenten over docenten, denk bijv. aan de deskundigheid van docenten en de bereikbaarheid en betrokkenheid van docenten.
Docenten
7.3 7.3 0
Het gemiddelde tevredenheidsoordeel (schaal van 1-10) van studenten over de kwaliteit van de studiebegeleiding door de opleiding, denk bijv. aan de mogelijkheid tot en kwaliteit van begeleiding en de mate waarin de opleiding initiatief neemt in begeleiding.
Studiebegeleiding
6.9 6.9 0
Het gemiddelde tevredenheidsoordeel (schaal van 1-10) van studenten over de studiefaciliteiten, denk bijv. aan de computerruimtes, de bibliotheek en de ICT-faciliteiten.
Studiefaciliteiten
7.6 7.6 0
Het gemiddelde tevredenheidsoordeel (schaal van 1-10) van studenten bijvoorbeeld de aansluiting van toetsing en beoordeling bij de inhoud van de opleiding, de kwaliteit van de toetsing op vaardigheden en de bruikbaarheid van feedback.
Toetsing en beoordeling
6.2 6.2 0
Toon meer

Deze instellingen hebben ook een open dag

Universiteit Leiden - Den Haag

nov
2
2026
Meeloopdag - MSc Crisis and Security Management, spec. Terrorism and Political Violence
Locatie:
Tijd: 08:45 - 12:00

Universiteit Leiden - Den Haag

dec
9
2026
Meeloopdag - MSc Crisis and Security Management, spec. Terrorism and Political Violence
Locatie:
Tijd: 08:45 - 12:00

Universiteit Leiden - Den Haag

feb
12
2027
Master Open Dag
Locatie:
Tijd: 09:00 - 18:00

Universiteit Leiden - Den Haag

feb
12
2027
Master Open Dag
Locatie:
Tijd: 09:00 - 18:00